Tutaj jesteś: NASZA FLOTA » MSC Seaside

MSC SEASIDE


Promenada pozwalająca zawsze cieszyć się słońcem

MSC Seaside wprowadzi drogę do nowej generacji statków wycieczkowych z ich rewolucyjną architekturą i najnowocześniejszą technologią.


Będzie pierwszym statkiem floty MSC Cruises ochrzczonym w Stanach Zjednoczonych, pływającym przez cały rok na Karaibach, z portu w Miami, począwszy od grudnia 2017 roku.


MSC Seaside będzie oferować niezapomniane rejsowe przeżycie w połączeniu z morzem, z połączeniem wewnętrznych i zewnętrznych przestrzeni publicznych. Unikalna promenada zawija się wokół 323-metrowego statku, oferując wachlarz miejsc na zakupy, jedzenie i do opalania się, podczas gdy panoramiczne windy zapewniają zapierające dech w piersiach widoki na morze.


Dodatkowo MSC Seaside będzie oferował jeden z największych i najbardziej interaktywnych Aquaparków na morzu. Będzie pierwszym statkiem wycieczkowym, z funkcją pokładowej technologii zjeżdżalni, łącząc zjeżdżalnię i interaktywną grę, będącą najnowocześniejszą technologią parków wodnych, zapewniając niedoścignioną zabawę dla od\sób w każdym wieku.


MSC Seaside, statek podążający za słońcem!Powrót to listy statków

Kabina wewnętrzna- Bella/ Fantastica/ Wellness*


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze, jak i podwójne (na życzenie). Przestronna szafa. Łazienka z prysznicem. Interaktywna telewizja. Telefon. Dostęp do WiFi. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 12 m2..

*ta kategoria kabin będzie dostępna z początkiem lata 2017 na MSC SEASIDE


Kabina z oknem- Bella/ Fantastica/ Wellness*


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze, jak i podwójne (na życzenie). Przestronna szafa. Łazienka z prysznicem. Interaktywna telewizja. Telefon. Dostęp do WiFi (za opłatą). Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 16 m2.


Kabina z balkonem – Bella/Fantastica/Wellness*/Aurea


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze, jak i podwójne (na życzenie). Przestronna szafa. Łazienka z wanną lub prysznicem. Interaktywna telewizja. Telefon. Dostęp do WiFi (za opłatą). Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 14 m2.


Suite- Fantastica/Aurea


Podwójne łóżko, które może być zamienione na dwa łóżka pojedyncze (na życzenie). Klimatyzacja, obszerna szafa, łazienka z wanną, telewizja interaktywna, telefon, dostęp do WiFi (za opłatą), mini bar, sejf. Powierzchnia ok. 28 do 33 m2.


Suite Seaside- Aurea


Podwójne łóżko, które może być zamienione na dwa łóżka pojedyncze (na życzenie). Klimatyzacja, obszerna szafa, łazienka z wanną, telewizja interaktywna, telefon, dostęp do WiFi (za opłatą), mini bar, sejf. Apartamenty o powierzchni ok. 35 m2 z balkonem i prywatnym jacuzzi lub apartamenty o powierzchni ok. 58 m2 i przestronnym balkonem. Mogą one wygodnie pomieścić do 5 osób.


Kabina Wewnętrzna MSC Yacht Club


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze, jak i podwójne (na życzenie). Przestronna szafa. Łazienka z prysznicem. Interaktywna telewizja. Telefon. Dostęp do WiFi (za opłatą). Mini bar, ekspres do kawy typu Nespresso i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od ok. 21 m2


MSC Yacht Club Deluxe Suite


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze, jak i podwójne (na życzenie). Przestronna szafa. Łazienka z dużym prysznicem. Interaktywna telewizja. Telefon. Dostęp do WiFi (za opłatą). Mini bar, ekspres do kawy typu Nespresso i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 21 m2, z balkonem.


MSC Yacht Club Royal Suite


Podwójne łóżko, przestronna szafa. Łazienka z wanną i prysznicem. Interaktywna telewizja, telefon i sejf. Dostęp do WiFi (za opłatą). Układ barowy, lodówka, ekspres do kawy typu Nespresso. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 57 m2, z balkonem 33 m2, ze stołem jadalnym i prywatnym jacuzzi.


Kabina Super Family- Fantastica


Składa się z dwóch połączonych kabin, z 2 łazienkami i 2 balkonami. Może wygodnie pomieścić do 6 osób.


Kabina super Family Plus- Fantastica


Składa się z trzech połączonych kabin, z 3 łazienkami i 3 balkonami. Może wygodnie pomieścić do 10 osób.