Tutaj jesteś: NASZA FLOTA » MSC Divina

Doświadcz klasycznego splendoru w nowoczesnym stylu


MSC Divina, nazwana na cześć legendy ekranu i ‘matki chrzestnej’ MSC Cruises Sophii Loren, została ochrzczona w Marsylii w Maju 2012 roku. Zaprojektowana na wzór swoich staków-sióstr, MSC Splendida i Msc Fantasia, wyposażona jest w niezwykłe ulepszenia.


Wspaniały ‘Basen Infinity’ znajdujący sie na rufie statku wraz z ‘strefą plaży’ przylegającej do szklanej balustrady tworzą wyjątkowy wrażenie jakby statek zanurzał się w zachodzie słońca. Jeśli podróżujesz wraz z MSC Yacht Club masz szansę odprężyć się w stylowym salonie Top Sail.


Twój statek rejsowy jest twoim pierwszym i ostatnim celem podróży każdego dnia. Dzięki hotelowi, Spa, klubom sportowym, centom handlowym i kompleksem rozrywek jest to też miejsce gdzie można mile spędzić czas racząc się swoją kawą, chodząc na spokojne spacery czy kosztując romantycznego drinka.


Czy to brzmi zbyt pięknie żeby mogło być prawdą? MSC Cruises jest pionierem jeśli chodzi o statki rejsowe najnowszej generacji skonstruowane we współpracy z naszym często nagradzanym partnerem De Jorio Design International. Na każdym statku naszej floty znajdziesz unikalne, starannie tworzone otoczenie, unoszący się na wodzie wakacyjny port, który bez wątpienia może konkurować z najlepszymi kurortami świata.

Doświadcz splendoru przeszłości wzbogaconego w komfort dwudziestego pierwszego wieku dzięki naszemu wyjątkowemu włoskiemu stylowi.Powrót to listy statków

Apartament MSC Yacht Club Royal z dużym balkonem


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak i podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 52 m2


Apartament MSC Yacht Club Executive & Family z balkonem lub zamkniętym oknem panoramicznym


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak I podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 41 m2 do 53 m2


Apartament MSC Yacht Club De Luxe z balkonem lub zamkniętym oknem panoramicznym


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak I podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywny TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 26 m2 do 32 m2


Apartament MSC Yacht Club De Luxe – dla gości niepełnosprawnych


Podwójne łóżko, klimatyzacja, duża szafa z nisko zawieszonymi wieszakami, interaktywny TV (ITV), radio, telefon, ekrany Samsung LCD. Darmowy sprzęt do podłączenia się do Internetu (połączenie za opłatą), konsola Nintendo Wii, mini-bar, nisko zamontowany sejf. powierzchnia 39 m2. Przełączniki światła, czytniki kart - kluczy (jeśli dotyczy) i przełączniki klimatyzacji umieszczone na obniżonej wysokości. włącznik światła obok łóżka w każdej kabinie. Łazienka wyposażona w obniżone, składanie siedzenie (44cm/17.32inch.), jeden uchwyt w toalecie i 2 pod prysznicem (84cm/33.07 cala.), niską umywalkę w łazience (84 cm/33.07 cala.) i podjazd w kabinie prysznica (ułatwiający dostęp do prysznica na wózku inwalidzkim).


Apartament Aurea


Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (wg życzenia). Przestronna szafa. Łazienka z wanną. Telewizja interaktywna. Telefon. Dostęp do łącza internetowego z własnego laptopa (za dodatkową opłatą). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 21 do 47m2.


Apartament Standard z balkonem


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak i podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 33 m2. Uwaga: Kabiny gwarantowane kategorii 12 mogą być oznaczone również kategorią YC1. YC1 to kabiny wyższej kategorii, ale niektóre nie mają balkonu. Stąd, ostatecznie zarezerwowana kabina również może go nie mieć. Prosimy pamiętać, że takie rezerwacje nie obejmują dostępu do Yacht Clubu, mimo, że ostatecznie przypisana w rezerwacji kabina była oznaczona kategorią YC1. Tak więc goście mogą otrzymać kabinę kategorii YC1, aczkolwiek nie obejmuje to usług oferowanych w Yacht Clubie.


Zewnętrzna kabina z balkonem


Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 22 m2


Kabiny zewnętrzne


Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 17 m2 do 20 m2


Kabiny wewnętrzne


Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 16 m2Restauracje


MSC Divina oferuje 3 główne restauracje. Każda z nich może pochwalić się najbardziej wyszukaną kuchnią dzięki różnorodności dań i żywnością wysokiej jakości, od skrupulatnie skontrolowanego włoskiego mięsa po świeże owoce. Wszystkie produkty są świeże i odpowiednio przygotowane tak jak na przykład chleb pieczony na pokładzie statku przez doświadczonych i oddanych piekarzy. Wachlarz proponowanych dań jest niezwykle szeroki i zawiera zarówno tradycyjne, wyborne potrawy z rejonu Morza Śródziemnego jak i wyśmienite i wytworne dania międzynarodowej kuchni.


Bary i restauracje


Na statku MSC Divina goście mogą cieszyć się wyborem pomiędzy różnorodnymi barami zainspirowanych wieloraką tematyką, niezrównanymi jeśli chodzi o serwowane wina i wybór dań. Dzięki tym cechom nawet najbardziej wyszukane i wymagające gusta gości zostaną usatysfakcjonowane.


Golden Jazz Bar


Lista drinków w barze Golden Jazz Bar jest efektem inspiracji muzyką jazzową: rzadkie gatunki whisky, cognacu, stara rocznikiem grappa, wódka najlepszych marek, gin, i tequila.


Restauracja Sacramento Tex Mex


Dla miłośników ostrego jedzenia, Sacramento Tex Mex stanowi idealny wybór. Szeroka gama smaków kuchni Meksykańskiej, od Teksańskich steków poprzez enchiladę, fajitas, burrito, taco, guacamole po tortille, a dopełnieniem kuchni jest Meksykańskie piwo, Tequilę i Margaritę. Kuchnia i kucharze przy pracy widoczni dla gości, dopełniają tradycyjną atmosferę panującą w restauracji.


Rozrywka


Oddanie i dbałość o pasażerów w MSC Cruises najbardziej widoczne są w szerokim wyborze rozrywek i programów oferowanych na pokładzie MSC Divina, gdzie na gości czeka najnowocześniejszy teatr Phanteon, z widownią na 1600 miejsc, futurystyczny klub Disco 33 i kasyno Veneziano o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych, a także sala gier wideo Virtual World.