Tutaj jesteś: NASZA FLOTA » MSC Meraviglia

MSC Meraviglia


Nadzwyczajny projekt nowej ery z innowacyjną technologią i spektakularnymi możliwościami w dziedzinie rozrywki.

"Meraviglia", lub "Cud" w języku polskim, to uczucie zdziwienia, kiedy widzimy coś nowego, nadzwyczajnego lub niewyobrażalnego. Cięcie pierwszego kawałka stali w stoczni STX w Saint Nazaire (Francja), dla MSC Meraviglia, nowego statku flagowego MSC Cruises.


MSC Meraviglia to wyszukana kombinacja najnowocześniejszej technologii, miłości do morza, wystroju, komfortu i praktyczności. Jest to statek wycieczkowy, który oczaruje swoich pasażerów. MSC Meraviglia będzie mogła zacumować w dowolnym porcie na całym świecie, poszerzając swój wybór tras i miejsc - kolejny ogromny bonus dla każdego podróżnika.


Na statku znajdziemy między innymi 12 restauracji z kuchnią z różnych zakątków świata, 20 stylowych barów oraz dwupiętrową promenadę, pod najdłuższym na morzu ekranem LED o powierzchni 480m2 - cyfrowe nieba, wszelkie wydarzenia, zdolny do przenoszenia widoków, wschody i zachody słońca, gwiaździste niebo w nocy.


Obszar rozrywki został rozszerzony o: park rozrywki i aquapark, zapierające dech w piersiach obszary panoramiczne i dwie kryte promenady.
Powrót to listy statków

Kabina wewnętrzna


.


Kabina z oknemKabina z balkonemKabina rodzinnaDuplex SuiteKabina wewnętrzna MSC Yacht ClubMSC Yacht Club Royal SuiteMSC Yacht Club Deluxe Suite – Wellness
Restauracja Eataly


W restauracji Eataly nasi goście mają okazję odkrywać i smakować najlepszych włoskich dań kuchni śródziemnomorskiej, przygotowywanych przez ekspertów w tej dziedzinie.


Butcher's Cut


Steakhouse w amerykańskim stylu oferuje najlepszej jakości mięsa z całego świata, w towarzystwie wyśmienitych win oraz koktajli.


Restauracja Kaito Teppanyaki & Sushi Bar


Tradycja i nowoczesność idą w parze w tej stylowej restauracji teppanyaki i sushi. To urocze miejsce oferuje dania kuchni azjatyckiej, przygotowywane na miejscu przy użyciu najświeższych i najwyższej jakości składników.


Marketplace Buffet


Bufet czynny przez 20 godzin dziennie oferuje bogaty wybór specjałów kuchni śródziemnomorskiej oraz dania kuchni międzynarodowej. Dodatkowym atutem restauracji jest otwarta kuchnia – goście mają niepowtarzalną okazję podglądania pracy prawdziwych kucharzy. Posiłki rodzinne, dania kuchni etnicznej czy dostosowane do potrzeb zdrowotnych – jesteśmy do dyspozycji naszych gości przez całą dobę.


Carousel Lounge


Miejsce o powierzchni 1000m2, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wieczornych ekskluzywnych przedstawieniach światowej sławy Cirque du Soleil, stanowi również przestrzeń restauracyjną, a wieczorami, po zakończeniu specjalnych występów, zamienia się w tętniącą życiem dyskotekę, w której można spędził miło wieczór na statku.


Galleria Meraviglia


Promenada o długości 96m wypełniona jest po brzegi butikami, restauracjami i miejscami, w których można się zrelaksować i... poznać nowych ludzi. Cały sufit wewnętrznej promenady pokryty jest olbrzymim ekranem LED, który dzięki wyświetlanym na nim między innymi wizualizacjom nieba, wytwarza jeszcze przyjemniejszą atmosferę.