Tutaj jesteś: NASZA FLOTA » MSC Musica

MSC Musica: ani jednej fałszywej nuty!


Rejsy na MSC Musica to wzór włoskiego wyszukania i elegancji. Ten wspaniały liniowiec oferuje gościom niesamowite miejsca spotkań i szeroki wybór bogatego wyposażenia. Będziesz oszołomiony centralnym foyer na MSC Musica, w którym promienieje trzy-poziomowy wodospad i pianino zawieszone nad kryształową podłogą, nad basenem połyskującej wody.


Na naszym rejsowcu błyszczy również loża Crystal Lounge, elegancka loża cygar Havana Club, stylowy Sushi Bar Kaito i ogród Zen, w którym można odpocząć, nie wspominając restauracji z włoskim menu. A podróże na MSC Musica do egzotycznych miejsc takich jak Grecja, Chorwacja i Brazylia, szybko przyniosą Ci poczucie harmonii, bez względu na to, który rejs wybierzesz!


MSC Musica jest pierwszym rejsowcem MSC Cruises w swojej klasie. Został wybrany najpiękniejszym okazem w Wenecji, gdzie 29. czerwca 2006 roku pokazem gry światła i kolorów dokonano jego inauguracji. Matką chrzestną MSC Musica została wówczas Sophia Loren - ambasadorka włoskiej elegancji na całym świecie. MSC Musica, rejsowiec MSC Cruises jest najlepszym jak dotąd przykładem wyszukania i luksusu.


Daj się skusić przyjemnościom oferowanym na MSC Musica i podróżuj w najbardziej relaksujący, a także najbardziej nowoczesny sposób. Rozpoznawalne w MSC Cruises: włoski styl, wyjątkowa gościnność i eleganckie wnętrza zapewniają gościom pełną symfonię doznań i bezsprzecznie przywiodą ich na kolejny rejs! Przejrzyj plan pokładów MSC Musica i daj się zainspirować do podjęcia podróży swojego życia!Powrót to listy statków

Apartamenty z balkonem


Łóżko podwójne, które może być (na prośbę) podzielone na dwa pojedyncze. Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 25 m2.


Zewnętrzne kabiny z balkonem


Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) można zestawić w podwójne, za wyjątkiem łóżek w kabinach dla niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 15 m2 do 18,7 m2


Zewnętrzne kabiny


Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) mogą zostać złączone w podwójne łóżko, za wyjątkiem łóżek w kabinach dla niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 15 m2 do 18,7 m2.


Wewnętrzne kabiny


Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) mogą zostać złączone w podwójne łóżko, za wyjątkiem łóżek w kabinach dal niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. Interaktywny TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 14 m2 do 21 m2.Restauracje


MSC Musica oferuje 2 główne restauracje, Le Maxim’s i L’Oleandro. Każda z nich szczyci się szerokim wyborem najwyższej klasy dań, dzięki produktom I składnikom wysokiej jakości, od gamy szczegółowo kontrolowanych włoskich mięs, po świeże owoce. Każdy produkt jest świeży, a chleb wypiekany na pokładzie z pasją i umiejętnościami dorównującymi najwyższej klasy piekarniom. Menu obejmuje dania od tradycyjnej kuchni Śródziemnomorskiej, po najbardziej wyrafinowane przepisy międzynarodowe. Na szybki lunch zapraszamy do bufetu Gli Archi, oferującej najwyższej jakości szeroki wybór tradycyjnej włoskiej, jak również międzynarodowej kuchni.


Restauracja a la carte - Il Giardino


Z okien restauracji Il Giardino, na pokładzie 13 na rufie statku, rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na ocean. Nasi oddani kucharze zachwycą Twój zmysł smaku umiejętnie mieszając współczesną kuchnię włoską z akcentami kuchni międzynarodowej. Poczujesz się rozpieszczany od początku do końca przez sprawdzone umiejętności zawodowych Maitre d'hotel i zespołu.


Bar Sushi Kaito


Bar Sushi Kaito to restauracja stworzona w oparciu o unikalny pomysł, wg którego jedzenie przygotowywane jest ręcznie przez doświadczonego kucharza, mistrza Sushi, w autentycznym Japońskim, minimalistycznym wnętrzu, dostarczając gościom oryginalnych smaków japońskich, zimnych i gorących potraw, przede wszystkim sushi, sashimi, tempurę itp.


Bary i loże


Na pokładzie MSC Musica goście mogą wybierać spośród urządzonych w oparciu o przeróżne tematy przewodnie 16 barów, oferujących niezrównany wybór dań i win, dzięki czemu najbardziej wymagający goście, szukający najbardziej wyszukanych dań, będą zadowoleni.


Rozrywka


Oddanie i dbałość o pasażerów w MSC Cruises najbardziej widoczne są w szerokim wyborze rozrywek i programów oferowanych na pokładzie MSC Musica, gdzie na gości czeka najnowocześniejszy teatr Teatro LA Scala, z widownią na 1240 miejsc, futurystyczny klub Disco Q32 i kasyno Sanremo o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych, a także sala gier wideo Virtual Games.